Geslaagde bijeenkomst over het meidenvoetbal!

Afgelopen vrijdag, 4 maart, stond de bijeenkomst over meidenvoetbal op de agenda.

Deze kon eindelijk doorgaan nadat deze een aantal keer verplaatst was wegens Corona.

 

De visie en het beleid zoals we er vanuit de TC Jeugd naar kijken werden gedeeld met ouders, speelsters en andere betrokkenen. Voorafgaand was er een enquête rondgestuurd naar alle ouders. De resultaten hiervan werden ook besproken en sloten ons inziens mooi aan bij de richting waar we als club heen willen.

 

De avond leverde mooie discussies op waarin wij ook interessante dingen hebben gehoord die wij meenemen naar overleggen met verschillende commissies. Een verdere uitwerking zal t.z.t. volgen op de website.

 

We kijken terug op een geslaagde bijeenkomst en bedanken iedereen die er was voor de aanwezigheid en nuttige input!

 

Mochten er nog vragen en/of opmerkingen zijn, dan horen we dat graag.

Onze contactgegevens vind je via onderstaande link.

https://www.vvhelpman.nl/informatie/wie-is-wie/

 

Namens de TC Jeugd,

Betty Biemans (TC Meiden) en Coen Hut (Algemeen coördinator meiden/dames &secretaris TC Jeugd)

Fotograaf: Inger Kremer