Functie vertrouwenspersoon bij VV Helpman vervuld

logo v.v. helpman

Functie vertrouwenspersoon bij vv Helpman vervuld

Marcel Oostland vervult per direct deze nieuwe functie als vertrouwenspersoon binnen onze vereniging en daar zijn wij uiteraard zeer blij mee. Marcel is als vertrouwenspersoon gecertificeerd en geregistreerd bij de LVV (Landelijke vereniging vertrouwenspersonen. Op onze site onder Contact en dan Wie is wie kun je lezen hoe je Marcel kunt bereiken.

Als vereniging willen we er alles aan doen om ongewenst gedrag zoals discriminatie, (seksuele) intimidatie, pesten en dergelijke binnen de vereniging uit te sluiten. Mocht dit zich onverhoopt toch voordoen, dan moet dit ongewenste gedrag bespreekbaar zijn. Bij voorkeur met de trainer, begeleider, de dader en/of het bestuur. Zoals we uit de maatschappelijke praktijk weten is het soms voor een gedupeerde van ongewenst gedrag te lastig om dit in de openheid te brengen. De vertrouwenspersoon kan dan uitkomst bieden. Bij deze persoon is de anonimiteit en de geheimhouding verzekerd.

In de toelichting over de functie van vertrouwenspersoon lees je er meer over.

Bestuur v.v. Helpman