FC Groningen on Tour Girls Only bij vv Helpman

FC Groningen komt tijdens de herfstvakantie naar vv Helpman toe en geeft een dag lang trainen aan alle Groningse voetbalmeiden! Tijdens deze dag laten we je kennis laten maken met de FC Groningen trainingsmethode. Tijdens de hele dag staat er één voetbalthema centraal. Daarnaast werken we tijdens de voetbaldagen met de FC Groningen discipline, waarin onder andere rust, voeding en structuur centraal staat. In samenwerking met vv Helpman wordt deze voetbaldag speciaal voor meiden georganiseerd. Alle meiden in de leeftijdscategorie van 6 t/m 16 jaar kunnen zich aanmelden voor de FC Groningen on Tour voetbaldag. Het maakt niet uit op welke positie op welk niveau je speelt. De FC Groningen trainers gaan jou helpen en tips geven om je te ontwikkelen als voetbalster. De trainingsgroepen worden ingedeeld op basis van leeftijd en bestaan maximaal uit 12 spelers/speelsters. Naast de hele dag trainen, ontvang je twee kaarten voor FC Groningen – Willem II, een certificaat van deelname en een sportlunch tijdens de dag zelf.

Opgeven voor FC Groningen on Tour is mogelijk via https://www.fcgroningen.nl/trainenalseenprof/ontour