FC ASSEN JO15-1 – HELPMAN JO15-1

In tegenstelling tot vorige week, toen we tegen NEC Delfzijl JO15-1 speelden, begonnen we vandaag niet scherp genoeg aan de wedstrijd.

Al in de 2e minuut kregen we een tegendoelpunt. Na deze goal speelden we iets beter en kregen we kleine kansjes. Wen scoorde vanuit een corner, maar dit doelpunt werd helaas afgekeurd door de scheidsrechter. Vlak daarna scoorde Assen in de 22e minuut wel een doelpunt dat telde. Ons spel bleef onnauwkeurig en we gingen met 2-0 de rust in.

De tweede helft speelden we stukken beter. Met een mooie bal van Lars kon Sam de 2-1 scoren. Helaas kreeg Assen daarna nog de kans om er 3-1 van te maken. Helaas hebben we deze wedstrijd verloren, ondanks dat Assen niet echt de betere ploeg was. Zij maakten alleen de kansen die ze kregen wel af.

Hopelijk is de volgende wedstrijd weer een overwinning!

Marniek

Fotograaf: Sophia