Enquête VV Helpman

Beste Sporter en/of betrokkene van V.V. Helpman,

Mijn naam is Gijs Ringnalda (Trainer/Coach JO17-1 & Jeugdcoördinator op de woensdagmiddag) en als eerstejaarsstudent ben ik samen mijn studiegenoot Jan Watze Nijkamp van de opleiding Sportkunde van de Hanzehogeschool Instituut voor Sportstudies te Groningen. Wij werken aan een organisatieadvies voor de sportvereniging waar u lid en/of betrokken bij bent. Met behulp van deze vragenlijst willen we V.V. Helpman in kaart brengen.
De resultaten uit deze enquête worden geanonimiseerd beschikbaar gesteld aan het bestuur van de vereniging en gebruikt voor onderzoek.

De vragenlijst zal ongeveer 10 minuten van uw tijd in beslag nemen.

Klik op onderstaande link om naar de vragenlijst te gaan

https://www.thesistoolspro.com/survey/sk6i15de7be7510707

Hoe meer leden de enquête invullen, hoe beter de opinie van de leden in het onderzoek kan worden verwerkt. Op zaterdag 7 en 8 december zullen wij ook nog op Helpman aanwezig zijn. Wij zullen u dan nog persoonlijk vragen onze enquête in te vullen. Mocht u nog vragen hebben is hier natuurlijk ook dan de gelegenheid voor!

Alvast bedankt voor uw medewerking!

Met sportieve groeten,

Gijs Ringnalda & Jan Watze Nijkamp