Effectief Gorecht zorgt dat de punten worden gedeeld, uitslag Gorecht – Helpman 2-2

Effectief Gorecht zorgt dat de punten worden gedeeld, uitslag Gorecht – Helpman 2-2

Gorecht JO13-1 2 – 2 Helpman JO13-1
(rust 0-2)
Datum: 15 februari 2019 Tijd 11.45 uur
Assistent-scheidsrechter Helpman: De heer R. Terpstra
Selectie Helpman (op voornaam)
Constance, Gijs, Ivar, Lars, Lucas (K), Nadine, Otto, Sam ©, Sebastiaan, Tijn, Tomas & Wessel
Afwezig: Marnix, Mart, Nick, Paula (Vakantie)
Extra: Constance, Gijs & Nadine

Vandaag begint de voorjaarsvakantie en voor veel mensen is dat een mooi moment om op vakantie te gaan. Wij missen vandaag 4 spelers, te weten: Marnix, Mart, Nick, Paula. Fijne vakantie allemaal!
We hebben 3 invallers geregeld voor vandaag, te weten: Constance, Gijs & Nadine. Deze 3 spelen normaal in JO12-1.

Tegenstander van vandaag Gorecht JO13-1. Gorecht staat 10e met 7 punten uit 12 wedstrijden. Ze hebben 20 keer gescoord en 68 doelpunten tegen gekregen, een doelsaldo van -48.

Helpman staat op de 4e plaats met 23 punten uit 12 wedstrijden. Wij hebben 43 keer gescoord en 23 doelpunten tegen gekregen. Dit levert ons een doelsaldo van +20 op.

Het is 11.45 uur tijd om te beginnen, de wedstrijd wordt in gang gezet door Gorecht. Het is heerlijk weer. In de openingsfase is het aftasten voor beide teams. In de 12e minuut geeft Tomas een prima bal op Tijn en die maakt er 0-1 van. We kiezen niet altijd de makkelijkste oplossing en het spel oogt slordig. We zijn op dat moment wel de bovenliggende partij. We krijgen nog wel wat mogelijkheidjes in de eerste helft maar komen lang niet tot scoren. In de 32e minuut geeft Otto een prima bal op Tijn en die bepaalt de ruststand op 0-2.

De 2e helft is nog geen 2 minuten oud als het misgaat in onze verdediging. Gorecht profiteert ervan en het staat 1-2. Nog niks aan de hand. Gorecht voelt dat er nog een doelpunt in zit en wordt gevaarlijker. Lucas redt een aantal keren goed op schoten van Gorecht. Ook wij krijgen kansen, komen een paar keer 1 op 1 met de keeper, maar weten niet de scoren. In de 52e minuut komt Gorecht op gelijke hoogte en staat het 2-2.

Wij staan 6 plaatsen hoger dan Gorecht op de ranglijst, maar dat is vandaag, en zeker in de 2e helft, niet te zien. Beide ploegen krijgen nog een paar kansjes om het winnende doelpunt te maken, maar die blijft uit. Het blijft bij een 2-2 gelijkspel.

Scoreverloop: 12’ 0-1 Tijn (Tomas), 30+2’ 0-2 Tijn (Otto), 32’ 1-2 & 52’ 2-2

Constance, Gijs & Nadine, bedankt voor het meedoen!

Volgende week hebben we geen wedstrijd, de week erna oefenen we thuis tegen Veendam JO13-1.
Op 9 maart hervatten we de competitie met een uitwedstrijd tegen Hoogezand.

Fijne vakantie iedereen!

opstelling 1-4-4-3
Tijn Otto Lars
(24′ Nadine) (24′ Tijn)
(53′ Otto)
Ivar Tomas
(24′ Otto)
(40′ Tomas)
Sam ©
Wessel Bart Sebastiaan Gijs
(28′ Constance)
(51′ Gijs)
Lucas

Bank: Constance & Nadine
Afwezig: Marnix, Mart, Nick & Paula

Coen Hut
Leider JO13-1

Fotograaf: Mark Hoving