Eerste Vriendinnendag V.V. Helpman zeer geslaagd!

Vriendinnendag Helpman

Eerste Vriendinnendag V.V. Helpman zeer geslaagd!

Op vrijdag 3 mei nam een enthousiaste groep meiden deel aan de allereerste editie van de Vriendinnendag bij V.V. Helpman. In samenwerking met de KNVB werd deze dag georganiseerd om zowel voetballende als niet-voetballende meiden een ochtend met elkaar te laten voetballen, waarbij plezier voorop stond. Waar slecht weer voorspeld was, scheen het zonnetje (zo af en toe) over de Esserberg. Er werden een aantal partijvormen en spelletjes gespeeld, waarbij het gatendoek erg in de smaak viel. De pauze tussendoor kon dan ook niet kort genoeg duren! De dag werd afgesloten met een grote partij. Vervolgens werden onder het genot van een welverdiend patatje de beste gatenschieters nog beloond met een prijs en kregen alle meiden nog een leuk aandenken mee.

Kortom, het was een zeer geslaagde Vriendinnendag. Op naar de volgende!