Eerste speelronde JO13 mix toernooi groot succes!

Zaterdagochtend 30 januari hebben alle JO13 spelers van VV Helpman in gemixte teams tegen elkaar gespeeld. Leuk voor de spelers van de hogere teams om ‘hun team’ op sleeptouw te nemen en leuk voor de spelers van de lagere teams om zich op te kunnen trekken aan de hoger spelende spelers. Maar bovenal is het lekker dat alle JO13 spelers ‘gewoon’ kunnen voetballen.

Er werd leuk en goed gevoetbald en de teams waren goed aan elkaar gewaagd. Over 2 weken staat de volgende speelronde gepland en op 27 februari wordt het toernooi afgesloten. Het is mooi om te zien hoe de jeugd – ondanks de beperkingen vanwege corona – voor een prachtige ‘ouderwetse’ zaterdagochtend kan zorgen.

Speciale dank overigens voor ouder Renzo Terpstra, hij neemt de organisatie van het toernooi op zich. Het was uitstekend geregeld Renzo! Wij kijken uit naar de volgende twee speelronden. Wordt vervolgd…