Een mooie start voor Helpman JO7-2

Op 9 september stonden de 1e wedstrijden van de JO7-2 in Zuidlaren op het programma. Na een intense trainingsweek door de trainers Cas en Benjamin waren de jongens er meer dan klaar voor. In de eerste wedstrijd werden de jongens met de klassieke 2-2 opstelling het veld ingestuurd. Halverwege de tweede wedstrijd switchen de jongens op eigen initiatief naar een 1-2-1 opstelling. Finn zorgde dat alle doelpogingen van de tegenstanders onschadelijk werden gemaakt als verdediger en keeper in 1. Marius, Daniel en Gabièr waren de baas op het middenveld 

 en zorgden voor de aanvoer naar de diepe spitsen Vladyslav en James, die de verdedigers helemaal dol draaiden. Hele mooie aanvallen en goed positiespel resulteerden in 10 mooie goals. De ene nog mooier dan de andere. De uitkomst was 1 gelijkspel, 1x verlies, 1x winst en heel veel plezier! 

Net voor het sluiten van de transfermarkt wisten we Mohammed Amin nog vast te leggen voor het komende seizoen. 

Ga zo door jongens!! We maken er een mooi seizoen van. 

Groet,

De Teammanagers