Een kaartje, kleine moeite groot plezier!!!

Al enige tijd missen wij onze trouwe supporter en ere-lid Jan Klip langs de lijn.
Jan 'kwakkelt' met zijn gezondheid en heeft een tijd in het ziekenhuis gelegen waarvan drie dagen op de IC... een zware periode voor Jan. Dankzij de goede medische zorg in het ziekenhuis is er sinds de laatste week weer wat vooruitgang te bemerken. 

Jan is nu aan het herstellen en aan het revalideren na 3 weken aan bed gekluisterd te zijn geweest.
Volgende week viert hij zijn 85e verjaardag en het zou de feestvreugde volgens de familie vergroten als hij bedolven wordt onder de leuke en opbeurende kaarten. Voor bezoek is het namelijk nu nog te vroeg.

Stuur jij ook een leuke kaart? 
Dit kan naar: 
Jan Klip, Maartenshof
Schaaksport 100/102
9728PG  Groningen
Afdeling Revalidatie 2
Kamer 2.26

Dus nu nog even geen bezoek! Maar laten we zorgen dat de postbode het druk krijgt!

Jan van der Lei