DVC Appingedam vr1 – Helpman vr2

APPINGEDAM, 21 april 2018.

Vandaag zijn de punten in Appingedam gebleven. De afgelopen weken hebben we goed gevoetbald dus we begonnen vol vertrouwen aan de wedstrijd. Helaas hebben we de stijgende lijn niet voort kunnen zetten en was Appingedam de betere partij. In de eerste helft scoorden zij 3 keer. Trainer Harold Elzer zag ons toen nog wel met 3 punten naar huis gaan. Hij was er van overtuigd als wij in de tweede helft binnen 10 minuten de eerste goal zouden maken, we de wedstrijd met een uitslag van 3-4 konden winnen. Hoe graag we dit ook wilden en hoe hard we ook ons best deden, die goal kwam er niet. Einduitslag 3-0.

Onze volgende wedstrijd is op zaterdag 12 mei. We spelen dan thuis om 14.00 uur tegen Farmsum vr1. We hopen op net zo lekker weer als vandaag. Graag tot dan!

Irma van Erp