DVC Appingedam JO13-1 wint met 0-3 van Helpman JO13-1

Vandaag staat dan eindelijk onze 1e thuiswedstrijd van de competitie. op het programma. Het betreft de wedstrijd Helpman JO13-1 – DVC Appingedam JO13-1. DVC Appingedam heeft 13 punten uit 5 wedstrijden, wij hebben 6 punten uit 4 wedstrijden. Het is 08.45 uur dus de hoogste tijd om te beginnen. De wedstrijd wordt in gang gezet door Appingedam.

Helpman JO13-1                              0          –         3                                 DVC Appingedam JO13-1

(rust 0-2)

Datum: 28 oktober 2017 Tijd 08.45 uur
Scheidsrechter: De heer H. Stiksma
Assistent-scheidsrechter Helpman: De heer C. Westerhoff

Selectie Helpman (op voornaam)

Abel, Bart, Bram S., Dominique (K), Fabio, Ivar, Mathijs ©, Milan, Otto, Roos, Sam, Wen & Wytze
Afwezig: Bram, Fimme, Marniek & Maud (Allen vakantie)

 

Vandaag staat dan eindelijk onze 1e thuiswedstrijd van de competitie. op het programma. Het betreft de wedstrijd Helpman JO13-1 – DVC Appingedam JO13-1. DVC Appingedam heeft 13 punten uit 5 wedstrijden, wij hebben 6 punten uit 4 wedstrijden. Het is 08.45 uur dus de hoogste tijd om te beginnen. De wedstrijd wordt in gang gezet door Appingedam.

 

In het begin van de wedstrijd krijgt Appingedam een aantal mogelijkheden, maar deze gaan er niet in. Helpman voetbalt wel lekker mee, maar wij krijgen weinig tot geen kansen. In de 21e minuut komt Appingedam op een 0-1 voorsprong. Vier minuten later maken ze uit een corner de 0-2. Dat is ook de ruststand.

 

In de 2e helft zien we een Helpman sterker worden, kansen blijven helaas uit. In de 59e minuut een schot van Appingedam die via de onderkant van de lat uit het doel stuitert. Was dit een doelpunt of niet? Helaas konden we vandaag geen gebruik maken van doellijntechnologie. Het oordeel van assistent-scheidsrechter Westerhoff is duidelijk: Doelpunt. Zo wint Appingedam met 0-3 van Helpman. Bart, Bram en Wytze bedankt voor het meedoen.

 

In het speelweekend van 13-16 oktober jl. droegen alle aanvoerders in o.a. de Eredivisie en Jupiler Leaque de speciale regenboogband. Regenboogbanden drukken de kern van sport voor iedereen uit: alle verschillen zijn welkom zodat iedereen zich thuis voelt en daardoor met plezier sport. Sport wordt leuker en sterker als we iedereen insluiten, ongeacht leeftijd, afkomst, seksuele voorkeur of geslacht. Deze actie loopt t/m 6 november 2017. In navolging van dit initiatief droeg Helpman aanvoerder Keun vandaag de regenboogband. Ook volgend weekend zal hij deze speciale band dragen.

 

Scoreverloop: 21’ 0-1, 25’ 0-2 & 59’ 0-3

 

opstelling 1-4-4-3/vanaf 54′ minuut 1-3-4-3
Wytze Wen Otto
(31′ Otto) (31′ Sam) (31′ Wen)
(54′ Milan) (49′ Wytze)
(54′ Sam)
Sam Ivar
(31′ Bram)
Milan
(54′ Mathijs ©)
Fabio Abel Mathijs © Roos
(31′ Abel) (31′ Mathijs ©) (31′ Bart) (54′ Fabio)
Dominique
Bank: Bart & Bram S.
Afwezig : Bram, Fimme, Marniek & Maud
Extra: Bart, Bram S. & Wytze (Allen JO13-2)

Coen Hut
Leider JO13-1

Fotograaf: Eldert van Wijngaarden