Duur en sneu puntverlies thuis tegen Noordwolde.

Helpman zaterdag speelde dinsdag de competitiewedstrijd tegen de geel zwarten vooruit.
Op het kunstgras bij Helpman werd het een spannend potje. Spannend, omdat het lang, heel lang gelijk opging. Noordwolde die het spel liet aan de gasten en heel ver inzakte probeerde er met lange halen op de kopsterke Vos uit te komen. Helpman moest eerst wennen aan het fysieke spel van de tegenstander, maar pakte dit na zo n 20 minuten goed op. Veel kansen leverde het allemaal niet op. Noordwolde hield de linies gesloten en Helpman was niet scherp genoeg in de eindfase. Terwijl Noordwolde gevaarlijk bleef bij inworpen die als halve corners werden voor geslingerd, werd Helpman steeds gevaarlijker bij de voorzetten vanaf de zijkanten. Bij beide ploegen zat het hierin niet mee. De ruststand was dan ook nog 0-0.
Na rust nog steeds een wedstrijd die op slot bleef. Met de inbreng van de linksbenige Scholma aan de linkerkant. Probeerde de thuisploeg er nog meer druk op te krijgen. Toch hield het gedreven Noordwolde stand. De blauwwitten wilden met de inbreng vande lange Nanninga en de kopsterke Van Huffelen nog meer druk op het doel van de tegenstander. Dat lukte in de 79e minuut. Een afgemeten voorzet van Rune Pronk werd beheerst binnengekopt door Nanninga. Eindelijk de bevrijdende treffer voor de thuisploeg. In de laatste minuten ging de Ploeg uit Noordwolde dan eindelijk echt naar voren. Gevolg, veel lange ballen, veel verre inworpen en indraaiende corners. Bij een van die momenten, raakten twee spelers van beide ploegen elkaar heel hard met het hoofd. Vos moest het veld verlaten met een dikke bult aan het hoofd. Van Huffelen kwam er ook niet ongeschonden af. In die wat warrige situatie die daarop volgde bracht Noordwolde uit een corner ruim in blessuretijd toch nog de stand op 1-1. Een minuut later blies de scheidsrechter uit Assen voor het einde van de wedstrijd. Spelers van Helpman zeer teleurgesteld. Want die hadden qua spelbeeld gewoon de wedstrijd moeten winnen. Die van Noordwolde natuurlijk super blij. Want die pakten het maximale wat er deze avond inzat.

HT