Dubbele cijfers voor dames 2

Een heerlijke start van het voetbalseizoen voor trainer Elzer en zijn dames.
Naast Rianne van Melzen en Sanne Holkers, heten we ook Manon Bezu en Marjolijn Tjarks van harte welkom in het team!
Met wel 18 dames op papier is de concurrentie onderling groot dit jaar. Alle dames speelden daarom lekker fel en lieten zich van hun beste kant zien.
Om 13.00 uur begon de bekerwedstrijd tegen ZNC vr1 onder leiding van Eric Holkers. De barre weersomstandigheden weerhielden de toeschouwers er niet van om ons in grote getale aan te komen moedigen. Het verloop van de wedstrijd ging als volgt: het eerste doelpunt komt op naam van Rianne, vervolgens een tegendoelpunt van ZNC en daarna was het achtereenvolgens raak voor Rebekka, Joniek en Suzanne. Zo gingen we de rust in met een tussenstand van 4-1. De tweede helft begon met een tegen goal van ZNC, niet gek veel later volgden de doelpunten elkaar in rap tempo op voor de Helpman dames. Deze doelpunten komen op naam van Lianne, Sanne, Karin, Leonie, Suzanne en wederom Lianne. Zo eindigde de wedstrijd met een uitslag van 10-2. Het is een heugelijk feit voor trainer Elzer dat bijna al zijn dames scorend vermogen hebben. Dit belooft wat voor de competitie! Wat zullen de dames dit seizoen nog meer voor jullie in petto hebben?
Vergeet niet te stemmen op de man of the match via de app van voetbal.nl.
Volgende week spelen we om 12.00 uur op de Helperborgh tegen Siddeburen vrouwen 1.
Graag zien we u dan weer!

Irma van Erp