De ultieme WK beleving

Beste mensen,
Hierbij even een tip.
Op 16 juni trapt het Nederlands elftal het EK voetbal af tegen Polen en Forum Groningen is daar bij! Neem plaats op de tribune of aan een van de kroegtafels, bestel je drankjes bij de bar in de zaal, en laat je meenemen door journalist Suse van Kleef, ex-international Kika van Es, columnist Frank Heinen, en analist Sam Planting in hun voorbeschouwing op het EK en Polen-Nederland in het bijzonder.
Aansluitend kijken we op een groot scherm live naar Polen-Nederland. Wat we garanderen is een bruisende voorbeschouwing onder leiding van Suse van Kleef met onder andere een gesproken column van Frank Heinen, voetbalverhalen van Kika van Es en een tactische videoanalyse van Sam Planting. Wij leveren, nu het Nederlands elftal nog!
Met vriendelijke groeten,
Rense Sinkgraven