De oefencompetitie draait door!

In de maand oktober hebben vv Gorecht, Lycurgus en vv Helpman voor de JO7 tot en met JO13 op vrijdag een onderlinge competitie georganiseerd. Dit was een groot succes, waarin op verschillende middagen tientallen kinderen bijeenkwamen om lekker samen te voetballen.

 

Iedere maand is een andere vereniging gastheer van de onderlinge competitie. In de maand november vindt deze plaats bij vv Helpman. Iedere leeftijdscategorie komt één keer per maand in actie. Dit gebeurt op de volgende momenten:

 

  • JO7 en JO8: vrijdag 10 november van 16.00 tot 17.15
  • JO9 en JO10: vrijdag 17 november van 16.00 tot 17.15
  • JO11 en JO12: vrijdag 24 november van 16.00 tot 17.15
  • JO13: vrijdag 1 december van 16.00 tot 17.15

 

Het doel van deze oefencompetitie is en blijft plezier en ontwikkeling. Dit gaat hand in hand. Afgelopen maand waren de vrijdagen een groot voetbalfeest, waarbij alle kinderen leuke en gelijkwaardige wedstrijden hebben gespeeld tegen kinderen van andere clubs. Dat gaan we in november opnieuw doen!

TC-Jeugd