De fabuleuze derde helft

GRONINGEN, 10 november 2018.

Vandaag stond de wedstrijd tegen Sios vr1 op het programma. Een gevreesde tegenstander aangezien een aantal van ons hier een paar jaar geleden met 16-1 van verloren heeft. Met deze gegevens en met nog steeds veel blessureleed kunnen we dan ook erg trots zijn op de 1-3 einduitslag.

De derde helft vierden we vandaag met de hele club en daar kwamen de kwaliteiten van de ploeg van trainer Harold Elzer pas echt naar voren. Wat een feest! Toen we klein waren werden we op zondagochtend wakker met een balafdruk in ons gezicht en hooguit wat blauwe plekken. Nu worden we wakker met een kater en wat hersencellen minder. De wedstrijd tegen Sios zijn we dan al lang vergeten, maar over het feest en alle bijbehorende bierdrinkverhalen, zal nog lang nagesproken worden.

Volgende week spelen we om 10.15 uur, uit tegen Oranje Nassau vr4. Graag tot dan!

Irma van Erp