Cursus Jeugdvoetbal Trainer Coach (JVTC) bij vv Helpman

De Jeugd Technische Commissie (JTC) is voornemens om in het nieuwe seizoen 2019 – 2020 wederom de cursus Jeugdvoetbal Trainer Coach (JVTC), i.s.m. de KNVB aan te bieden. De cursus zal medio september plaatsvinden. In deze basiscursus komen diverse aspecten aan bod m.b.t. het geven van een goede training en wedstrijd-coaching aan de jeugd.

De cursus beslaat 4 avonden en wordt gegeven door een docent van de KNVB. Een cursusavond duurt ongeveer 2,5 uur. Daarnaast zal je wat voorbereiding moeten doen voor de avonden. Aan het volgen van deze cursus zijn geen kosten verbonden voor de deelnemers. Het minimaal aantal deelnemers bedraagt 10, maximaal kunnen 20 personen meedoen.

Wil je meer informatie dan kan je voor informatie terecht bij René Wollerich, Hoofd Jeugdopleiding vv Helpman.

Mocht jij je sowieso al willen opgeven stuur dan een mail naar:

rene@voetbalcenter-meerstad.nl

Graag de volgende gegevens in de mail vermelden:

Voor- en achternaam
Geboortedatum
Telefoonnummer
Man/vrouw
Relatienummer KNVB
Betrokken bij welk team en in welke hoedanigheid (Indien van toepassing)