Contracten Jeugdtrain(st)ers en technische coördinatoren zijn geregeld

De afgelopen weken heeft onze secretaris van de TC Jeugd Coen Hut de contracten voor onze jeugdtrain(st)ers en technische coördinatoren in orde gemaakt.

Voorgaande jaren werden de contracten uitgereikt en getekend tijdens onze traditionele startbijeenkomst voor trainers en teammanagers, maar ook de TC Jeugd gaat met haar tijd mee en heeft besloten om het met ingang van dit nieuwe seizoen de contracten digitaal te regelen.

Deze week krijgen alle jeugdtrainers en technische coördinatoren de contracten via de mail toegestuurd.

Voor onze jongste jeugdtrain(st)ers hebben we echter een uitzondering gemaakt. De TC Jeugd is namelijk bijzonder trots op deze jeugdtrainers omdat zij al op zeer jonge leeftijd in het trainersvak investeren en van onze jongste jeugdleden betere voetballers maken.

Daarom hebben we deze train(st)ers uitgenodigd om het contract te komen tekenen. Onder toeziend oog van René Wollerich (technisch adviseur en technisch coördinator onderbouw) en Coen Hut (secretaris TC jeugd) ondertekenden Kes (assistent-trainster JO8-1 & JO11-1),
Constance (assistent-trainster JO9-1) en Otto & Sam (trainers JO10-5) hun contract.
Alexa (assistent-trainster JO10-2) was helaas ziek en kon daardoor niet aanwezig zijn.

Op 16 september heeft Alexa haar contract ondertekend.

Wilt u weten wie de trainers en of teammanagers zijn van de andere teams zijn, klik dan op onderstaande link.
https://www.vvhelpman.nl/informatie/trainers-en-leiders/

Wilt u weten wie de technische coördinatoren zijn, klik dan op onderstaande link.
https://www.vvhelpman.nl/informatie/wie-is-wie/

We wensen iedereen heel veel succes dit seizoen!

Met sportieve groeten,
Namens de TC Jeugd

Piet Dol
Voorzitter TC Jeugd tevens fotograaf van dienst


Constance


Kes


Otto


Sam


Alexa
Fotograaf: Schelto Kruijff


v.l.n.r. Otto, Sam, René, Constance & Kes