Bestuursmededeling: standpunt kunstgras

Het kunstgras en dan met name het rubbergranulaat houdt de gemoederen nog steeds bezig.
Er wordt ons als bestuur dan ook gevraagd om met een duidelijk standpunt te komen.

Onze laatste berichtgeving over kunstgras was 20 december dat naar aanleiding van de laatste rapporten van het RIVM en het standpunt van de gemeente op veilig stond. Sinds dit bericht is er geen ander onderzoek geweest wat dit rapport teniet heeft gedaan.

Ons standpunt is dan ook dat het kunstgras veilig is om op te voetballen.
De trainingen en wedstrijden zullen dan ook weer op het kunstgras plaats vinden zoals dat in het verleden ook was. 

Wij hopen hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Het Bestuur.
Voor de Nieuwsbrief van de Gemeente Groningen (Sport050) zie de link hieronder:

https://mailingtool.iwink.nl/webapp.php?rh=permalink&hash=9cd4f6&mid=104025611

De site van het RIVM met het laatste bericht van 20 december:

http://rivm.nl/Documenten_en_publicaties/Algemeen_Actueel/Nieuwsberichten/2016/Sporten_op_rubbergranulaat_is_veilig?utm_campaign=Sportnieuwsbrief+special+nummer+3+rubberkorrels+kunstgrasvelden&utm_medium=email&utm_source=iMailingtool