Berend Rondhuis Trainer/Coach van JO17-1

Berend Rondhuis, speler van zondag 1 en trainer van JO9-1, wordt volgend seizoen trainer/coach van JO17-1.  De TC Jeugd is erg blij dat zij Berend heeft kunnen strikken voor dit team. Naast zijn voetbalvaardigheden heeft Berend een pedagogisch/didactische achtergrond en de ambitie om te groeien in het trainersvak.

De TC Jeugd is er dan ook van overtuigd dat zij met Berend een goede opvolger heeft gevonden voor scheidend en zeer gewaardeerd jeugdtrainer Marten Lieberom.

Daarnaast is de TC Jeugd er trots op dat wederom een (jeugd)speler van vv Helpman doorgroeit naar een selectieteam van onze mooie en gezellige club en hiermee ook weer invulling geeft aan het motto van onze vereniging: ‘club voor het leven’ .

Inmiddels is bekend geworden dat Coen Hut teammanager blijft van Helpman JO17-1.
Piet Dol
Voorzitter TC Jeugd VV Helpman