Bedankt leden van de Club van 50

Met dank aan de leden van de Club van 50 hebben we met hun bijdrage kortgeleden de laatste fase van de vervanging van de tafels in de kantine afgerond. De kantine ziet er nu een stuk moderner, uniformer en gezelliger uit. De complete vervanging van alle tafels werd gefinancierd door de leden van de Club van 50.

In 2010 startten we met de Club van 50. Met een jaarlijkse bijdrage van 50 euro per clublid investeerden we in diverse zaken waar een zo breed mogelijk publiek voordeel bij heeft. Het gaat om zaken zoals beeld, geluid, meubilair, miniveld voor de jeugd et cetera. Met deze jaarlijkse bijdrage is de vereniging in staat om de accommodatie up to date te houden.

Mocht je ook mee willen doen en je aanmelden als lid, stuur dan een mail naar wolter.aboon@online.nl

Wolter Boon