1e Superlot verkocht aan LAVG Gerechtsdeurwaarders

Ook het eerste sponsor-Superlot is verkocht. Coen Hut werkt bij LAVG Gerechtsdeurwaarders. Toen hij van de Grote Club Actie hoorde heeft hij zijn werkgever gevraagd of zij een mini-sponsoring in de vorm van de afname van een Superlot wilden doen. LAVG vond dit een prima initiatief van Coen en beloonde dit met de aankoop van de 50 loten die bij het Superlot horen.

Voorzitter Jan van der Lei ging op de koffie en Gert Boels van LAVG tekende het contract. V.V.Helpman dankt LAVG voor de mooie sponsoring en wie weet is dit de opmaat naar een mooie samenwerking/sponsoring in de toekomst.

Wil jouw werkgever zichzelf ook promoten als mini sponsor van de v.v.Helpman. Een Superlot kost 150 euro en dat is heel weinig geld voor de promotie die een dergelijke sponsoring aan goodwill oplevert van onze leden. …en ze maken ook nog eens 50x kans op de hoofdprijs van 100.000 euro. Ga jij ook even langs je werkgever met dit voorstel?